Rychle najdi : vše ()

» P R O F I L

P R O F I L

Vážení klienti,

dovolte, abych se Vám představila. Jmenuji se Eliška Konieczná a v oblasti realit se pohybuji již mnoho let. V Komerční bance a.s. jsem zajišťovala správu 25 nemovitostí, v soukromé společnosti jsem pak nabyla zkušenosti s pohedávkami. Bohužel jsem zažila i nepříjemné chvíle , a to ve velké realitní kanceláři, které mne přiměly v září 2008 k založení své vlastní realitní kanceláře. Jedině takto mohu realizovat realitní činnost dle vlastních představ a to tak, že po každé obchodní transakci odejdou všichni spokojeni a nezůstane po mě pohroma.  Letos jsem založila EK real s.r.o.

Pro zkvalitnění svých služeb jsem absolvovala v říjnu 2008 profesní studium asociace realitních kanceláří a obdržela jsem certifikát realitního poradce.

Zprostředkovávám prodej, pronájem i výkup realit. Rovněž svým klientům vyhledávám ke koupi nemovitosti dle jejich představ a potřeb, zastupuji klienty při koupi nemovitosti u jiné RK. Inzeruji v největších realitních serverech, spolupracuji s odborníky, a to nejen v oblasti práva, ale i s bankami, finančními poradci, odhadci a stavebními firmami.

Pokud potřebujete při prodeji nebo koupi nemovitosti mít pocit bezpečí, jistoty, profesionality, osobního přístupu  a solidnosti, obraťte se na mne i VY.

 

Eliška KoniecznáDatum aktualizace : 13.07.2011

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek  
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky